Trompetol Mast

Kód: 54
Výprodej
Značka: Trompetol
215 Kč / ks
Skladem

Určena pro suchou a podrážděnou pokožku, na zklidnění různých kožních problémů. Použité suroviny zajišťují, že trompetol mast výrazně napomáhá regeneraci pokožky, zvláčňuje ji, zjemňuje a zklidňuje, přičemž účinné látky rychle pronikají pokožkou, ulevují a napomáhají regeneraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určena pro suchou a podrážděnou pokožku, na zklidnění různých kožních problémů. Použité suroviny zajišťují, že trompetol mast výrazně napomáhá regeneraci pokožky, zvláčňuje ji, zjemňuje a zklidňuje, přičemž účinné látky rychle pronikají pokožkou, ulevují a napomáhají regeneraci. Tyto vlastnosti spolu s antiseptickými a protizánětlivými účinky konopných látek předurčují mast nejen k širokému kosmetickému použití, ale i jako doplněk lékárniček a vybavení pro ošetřování mnoha problémů různého druhu.

Cannabinoidy obsažené v konopí pomáhají při různých bolestech způsobených poraněními či záněty, bolestech kloubů, svalů, šlach a při hojení nejrůznějších poranění a úrazů, stejně tak jako odstraňování důsledků jejich léčení (proleženiny, jizvy apod.).

Použití
1 – 2× (v případě potřeby i vícekrát) denně naneste na potřebné místo, lehce vmasírujte a nechejte co nejdéle působit a vstřebávat. Užívání masti není nijak časově ani plošně omezeno.

Složení
Petrolatum, Olea Europea Fruit Oil*, Cannabis Sativa Seed Oil*, Cannabis Sativa L.*, Lavandula Angustfolia Leaf Oil*, Mentha Piperita Herb Oil*, Citrus Limon Peel Oil* , Citral, Geraniol, Limonene, Linalool *bio produkce

Vzhledem k rostlinnému původu účinných látek je možné, že v naprosto výjimečných případech, může u zvláště přecitlivělých jedinců dojít k alergické reakci. V takovém případě ukončete používání masti a obraťte se na alergologa a výrobce.